O nás

WormUP chutná a baví

Budeš koukat, jak ti červíci zachutnají
a kolik pozdvižení dokážou způsobit.

Začíná to nesmělým pokukováním po talíři. Vždy se najde jeden odvážlivec, který ukončí napjaté otálení a s obrovskou dávkou odvahy i adrenalinu natáhne ruku k talíři. Uloví jednoho červíčka, zvedne jej do úrovně očí, pozorně si jej prohlédne. Stálé váhá, jestli to byl dobrý nápad, no už nemůže couvnout. Všichni ho sledují. A šup ho tam. Hrdina je na světě! Červíček se převaluje na jazyku, následuje jemné kývnutí hlavou. “Ono to je fakt dobré!” Ano, to slýcháme často.

blank
blank

WormUP je poslání

Chceme dělat svět lepším.
Vážně věříme, že to jde.

Hmyz jako potravina je ekologický a nutričně efektivní. Chov červů a jejich zpracování je šetrné k životnímu prostředí – červi spotřebují výrazně méně vody, méně krmiva, méně prostoru. Zároveň jsou velmi výživní – obsahují vysoký podíl bílkovin a nenasycených mastných kyselin, naopak minimum sacharidů. Je to nová superpotravina.

blank

WormUP je splněný dětský sen

Má smysl věřit ve splnění svých snů. I když ti zprvu říkají, že tvůj nápad je blbost.

Už malého Liborka bavilo hrát si s hmyzem, dělat různé pokusy, sledovat jak žijí brouci, pozorovat válku mezi rudými a černými mravenci v domácím teráriu. Teď už jako “velký” s broučky, jejich larvami a kuklami pracuje. Pozoruje je, přesýpá, třídí, přemísťuje, dělá pokusy. Ještě k tomu je vaří, suší a hlavně prodává. Prostě si pořád hraje jako malý kluk…

blank

WormUP s.r.o.
Žamberecká 483
51754, Vamberk
IČ: 07994605
DIČ: CZ07994605

Kontaktní formulář

Rolovat nahoru